Programing.BlogSky.com
X
تبلیغات
زولا

جزئیاتی از هک شدن سایت ناسا و شرکت های اسرائیلی توسط هکرهای ایرانی


به نقل از پرچم ، چند روز پیش وقتی کاربران وب سایت سازمان تحقیقات فضایی ایالات متحده (ناسا) را باز ‌کردند تصویرو جمله‌ای از حضرت امام خمینی (ره) را می‌دیدند، با این متن که؛«جنگ ما جنگ عقیده است و جفرافیا و مرز نمی شناسد. پس تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم. ما می دانیم که جسارت توهین به امام خمینی جز از شما بر نمی آید. این فقط یک اخطار است به سایت های دولتی شما!»


از جملات نشسته بر صفحه اصلی این سایت که گفته می‌شود یکی از امن ترین سایت های اینترنتی جهان است، معلوم بود که حمله صورت گرفته باید کار یک گروه ایرانی باشد.

کمی بعد معلوم شد که به جز این پایگاه اینترنتی، بیش از 500 پایگاه اینترنتی وابسته به اسرائیل نیز مورد هجوم همین گروه قرار گرفته است.

در همین باره "مدیر گروه آشیانه" ‌در مصاحبه ای اختصاصی ، هدف از حمله به سایت‌های مذکور را درج اخبار جهت داری علیه ایران و توهین به امام خمینی عنوان کرد.

مدیر تیم امنیت این شبکه ایرانی اظهار داشت: یک گروه بیست نفره در طول یک هفته موفق به هک سایت سازمان فضایی آمریکا، ناسا شدند.

وی افزود: ناسا خبر توهین به امام(ره) را به صورت جانبدارانه در یکی از وب‌سایت‌های زیر مجموعه خود قرار داده بود که ما با هدف برخورد با این نوع حمایت‌ها به این سایت حمله کردیم و جمله‌ای از حضرت امام(ره) را در این سایت قرار دادیم.

وی از هک هفتصد سایت اسرائیلی از جمله وب سایت شرکت پست رژیم صهیونیستی در هفته گذشته خبر داد و تصریح کرد: به زودی دولت الکترونیک این رژیم را مختل خواهیم کرد.

وی در باره حمله به سایت تویتر که در جریان حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری به صورت جانبدارانه ای از ایجاد شورش در ایران حمایت می‌کرد و تقریبا همزمان با حمله به سایت ناسا مورد حمله قرار گرفته بود گفت: حمله به تویتر کار گروه او نبوده و توسط گروه دیگری از ایرانیان مورد حمله قرار گرفته است.

او در باره هدف از این اقدام گفت: این کار را به این دلیل انجام دادیم که نشان بدهیم ایرانی‌ها هم می توانند سایت های بزرگی مثل ناسا را هک کنند و بفهمند که مردم با استعداد ایرانی تروریست نیستند.

مدیر این شبکه ایرانی در باره علت حمله با سایت‌های وابسته به رژیم صهیونیستی اسرائیل گفت: به نظر ما اصلا دلیلی ندارد این کشور جعلی دامنه‌ای بر روی اینترنت داشته باشد.

او افزود: ما توانستیم طی یک هفته هفتصد سایت با دامنه اسرائیلی را هک کنیم، از جمله این سایت‌ها، وب سایت شرکت پست این رژیم صهیونیستی بود.

وی در باره علت حمله به وب سایت ایالت وینچستروای امریکاگفت: می‌خواهیم ثابت کنیم، قدرت و خلاقیت ما خیلی بیشتر از آن چیزی است که آن‌ها تصور می‌کنند، رسانه‌های غربی چیزی که از ایران نشان می‌دهند ما نیستیم. ما رسانه نداریم پس در رسانه‌های آنان خود را نشان می‌دهیم. اگر ناسا بهترین گروه‌های امنیتی را مسئول حفاظت از وب سایتش می‌کند ما به آن سایت حمله می‌کنیم که ثابت کنیم در جهان بهترینیم.

وی در پایان در باره ارزیابی خود از دانش ایرانی‌ها در این حوزه گفت: رقابت سختی در جهان بر قرار است اما ایرانی‌ها با توجه به امکانات کم، شبکه سرعت پایین و عدم فضای آموزش در این زمینه بسیار عالی کار کردند و در رده بندی های جهانی بین 5 رده اول دنیا هستند.

باید خاطر نشان کرد که سال گذشته نیز سایت موساد ، یکی از بزرگترین سایت‌های رژیم صهیونیستی توسط گروه آشیانه ، DOWN (غیر فعال) شد. این سایت که یکی از بزرگترین سایت‌های رژیم صهیونیستی است ، توسط گروه آشیانه که از گروه‌های بزرگ هکری ایران است، DOWN شد.این اقدام در پی جنایات بی رحمانه رژیم صهیونیستی در قبال مردم مظلوم فلسطین و نوار غزه صورت گرفته بود.