Programing.BlogSky.com
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

من میخوام روشی رو معرفی کنم که شما با این کار شما میتونید پشت بک گراند درایوهاتون یک عکس قرار بدین البته نرم افزار فارسی این روش وجود داره اما شما باید هر دفعه که سیستمتون رو روشن میکنید اون برنامه رو فعال کنید. اما من با این روشی که میگم که دیگه نیاز به فعال کردن دوباره این برنامه ندارین و حتی میتونید این برنامه رو پاک کنید و همیشه پشته بک گراند درایوهاتون اون عکسی رو که میخواهید داشته باشید.

این رو هم باید بدونید که بهتره از عکسهائی با فرمت jpg استفاده بشه بهتره اگر هم میخواهید کل عکس بک گراند درایوتون رو بگیره اندازه عکس باید 685*820 باشه. این اندازه رو من روی 5 تا ویندوز امتحان کردم و جواب داده. اگر هم عکسی با این اندازه نداشتید میتونید با فوتوشاپ اندازه اونو تغییر بدید.یه خواهشی هم از دوستان دارم که اگر هم برنامه کم حجم تری وجود داره که میتونه اندازه عکس رو تغییر بده معرفی کنید تا مجبور نشیم واسه یه تغییر اندازه عکس یه فوتوشاپ به اون پر حجمی رو نصب کنید.
بهتر است برای استفاده از این مطلب ازIE استفاده کنید تا کدها جابجا دیده نشوند.  

 

خوب برین سر آموزش:
ابتدا notebad ویندوز را باز کنید و کد زیر را در اون قرار بدید. سپس بجای drive name که در کد میبینید نام درایوی که میخواهید عکس در بک گراند اون قرار بدید رو بنویسید. و به جای adres هم آدرس عکس رو بنویسید.و بجای namepicture هم نام عکس رو قرار بدین.
[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
iconArea_Image=drive name:\adres/namepicture.jpg

من برای مثال کدی که برای درایو d استفاده کردم رو در زیر گذاشتم:
[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
iconArea_Image=d:\new folder (2)/14.jpg

توصیه: توصیه میکنم که داخل درایو مورد نظر یک پوشه با هر اسمی قرار بدین و عکس مورد نظر رو در اون پوشه کپی کنید تا مجبور نباشید راه زیادی رو طی کنید.

سپس این فایل رو با نام Desktop.ini در درایو مورد نظر ذخیره کنید. بعد هم نتیجه رو ببینید.

توجه: اگر بعد از مدتی دیدی که فایل مورد نظر نیست نگران نشید ویندوز این فایل رو به صورت خودکار Hidden میکنه.
درضمن در هنگام ذخیره فایل حتماً حتماً به بزرگی و کوچکی حروف دقت کنید.

از:irwit.com